Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koupání

Aquapark Děčín

Aquapark Děčín je jedním z nejmodernějších rekreačně-sportovních komplexů s termální vodou v České republice. Zahrnuje krytou a venkovní část. Díky termální vodě je možno využívat venkovní bazény celoročně.
http://www.dcsportovni.cz
 

aquapark-decin.jpgKoupaliště Česká Kamenice

Zrekonstruované městské koupaliště vám v sezóně nabízí relaxaci i aktivní odpočinek. Na koupališti je zajištěn prodej občerstvení, jsou zde k dispozici šatny i sprchy a hlavně, díky čistící technologii, je zde vždy nádherně čistá voda.
Provozní doba je v průběhu letní sezóny denně od 10:00 do 19:00 hod.

 

 

kopaliste-ceska-kamenice.jpg

 

 Koupaliště Jetřichovice

Přírodní koupaliště je tvořeno bazénem mírně se svažujícím tak, že první polovina je určena pro neplavce (hloubka max. 1,3 m) a druhá polovina pro plavce s max. hloubkou 2,5 m.

Zdrojem vody je potok Chřibská Kamenice. Pláže v okolí jsou travnaté. Pro sportovní vyžití je zde hřiště pro volejbal. Koupaliště leží v Národním parku Českosaské Švýcarsko, tato oblast je vhodná pro turistiku a cykloturistiku.


koupaliste-jetrichovice-jetrichovice-33022--resizecrop-c300xc225
 

Bazen u hotelu Bellevue Jetřichovice

Přímo vedle hotelu Bellevue se nabízí letní koupání v  bazénu o rozměrech 50x20 m.Využití bazénu je určeno nejen pro hosty hotelu, ale také pro veřejnost.


Přírodní koupaliště Mikulášovice

koupaliste-mikulasovice.jpg
Koupaliště v Mikulášovicích se nachází ve volné přírodě za městem. Tvoří jej kruhová nádrž se skokanskou věží 5 m (vstup po schůdkách) a dětské brouzdaliště se skluzavkou. Areál má travnaté pláže, WC, převlékací kabinky, občerstvení, dětský koutek, hřiště a kurty. Nachází se cca 600 metrů jižně od Mikulášovic. Je napájen vodou z potoka.

Kyjovská přehrada

 

 

prehrada1.jpg

Nabízí se koupání ve velké, volně přístupné přehradě v krásném prostředí. Drobným nedostatkem je pouze bahnité dno s prudkým spádem. Možnost občerstvení v kiosku.


 

 
 

 


Kontakt

+420 602 811 070

sterzl@seznam.cz

Čas


Toplist

TOPlistStatistiky

Online: 2
Celkem: 388429
Měsíc: 2303
Den: 67